Skodsborg Strandvej 270 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Skodsborg - se boligerne her.

På billedet ses Skodsborg Strandvej 270 2942 Skodsborg, som er en af de dyreste boliger til salg i Skodsborg. Boligen koster 38.000.000 kr.
dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skodsborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Skodsborg Strandvej 270 i 2942 Skodsborg er der kommet en luksuriøs villa til salg. Denne rummelige bolig strækker sig over 240 kvadratmeter og indeholder 7 værelser. Villaen er placeret på en imponerende grund på 2.127 kvadratmeter.

Med en udbudspris på 38.000.000 DKK tilbyder dette hjem både komfort og eksklusivitet og henvender sig til købere, der leder efter noget ekstraordinært. Villaens detaljer og beliggenhed gør den særdeles attraktiv for potentielle ejere.

En anden ny boligmulighed i Skodsborg er en ejerlejlighed på Skodsborgparken 28, 1 th. Denne lejlighed tilbyder 120 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Med en pris på 8.250.000 DKK er dette en attraktiv mulighed for købere, der ønsker en mere kompakt, men stadig rummelig bolig.

Ejerlejligheden byder på en moderne og komfortabel livsstil, og med 4 værelser kan boligen opfylde behovene for en mindre familie eller par. Denne lejlighed garanterer en stilren og vedligeholdelsesvenlig boligoplevelse i Skodsborg.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler